Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki
Inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne, waluty, giełdy zagraniczne, towarowe i inne rynki. Rozmowy: spółki giełdowe, finanse, konta bankowe, lokaty i obligacje skarbowe. Miejsce dla każdego inwestora.

Zapraszamy na:    
Trudo selekcjoner aukcji  
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja    ProfilProfil   PWPW   ZalogujZaloguj 
Człowiek sukcesu, wypaliłeś się ? czyli kulka metod jak wróc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Ogłoszenia drobne (i duże)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ludziesukcesu5

PostWysłany: Środa, 23 Marzec 2011, 12:05    Temat postu: Człowiek sukcesu, wypaliłeś się ? czyli kulka metod jak wróc Odpowiedz z cytatem

Człowiek sukcesu, wypaliłeś się ? czyli kulka metod jak wrócić do dawnej formy! biografia
Witam ludzi na szczycie z osiągniętym sukcesem w życiu,
na pytanie co to jest sukces można odpowiedzieć że jest to osiąganie celów, a aby osiągnąć cele trzeba najpierw sobie je wyraźnie wyznaczyć każdy może być człowiekiem sukcesu gdy jasno, precyzyjnie zapisze swoje główne cele z rozłożeniem je na mniejsze celiki by dotrzeć do głównego celu największego.
Lecz niestety ciężko jest się jeszcze nazwać człowiekiem sukcesu samorealizującym się gdy jesteśmy bankrutami finansowymi co sprawia iż nie można rozwijać swoich ukrytych pragnień i się samorealizować .gdy pierwszy raz wyznaczyłem sobie cel i go osiągnąłem czułem się jak super wygrany, zwycięzca ogromna ekscytacja i radość, co sprawiło iż zacząłem szczerze wierzyć w siebie oraz swoje możliwości i wiedziałem że wyznaczanie celów jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka, moim pierwszym celem było założenie sklepu internetowego. Pomysł na taki sklep zaczerpałem od mentora Kamila Cebulskiego gdyż prowadzi on sklep z artykułami erotycznymi na www.kokanie.pl poszedłem w jego ślady i otworzyłem www.sklepsexshop.pl tanisexshop.pl i sklepartykulyerotyczne.pl
który nie przyniósł mi zysków a jedynie straty gdyż sklep nie cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, później wpadając coraz bardziej w długi finansowe desperacko szukałem deski ratunku. Mózg w desperacji pracuje szybciej gdy jest się na dnie finansowym, twórcza część umysłu zaczyna dojrzewać i okazywać nowe rozwiązania i w tedy właśnie dają znaki największe przebłyski twórczości i ukrytych talentów jak np.: utwór mesjasz stworzony przez Friedrich Händel Gdy Händel Był na rozłamie twórczym nie umiejąc poradzić sobie z natłokiem spraw jakie spotykały go przez załamanie kariery ten geniusz doznał olśnienia, które sprawiło iż napisał twórczość która wstrząsnęła światem . W dołku finansowym wymyśliłem firmę remontową, zdobyłem cenniki, stworzyłem stronkę www.wykonczenia-wnetrz-krakow.pl miasto-krakow.pl po wydrukowaniu ulotek wziąłem się za kampanie reklamową i rozwieszałem ulotki ,sprzęt do wykończeń pożyczony, zlecenie przyjęte. Trzeba znaleźć osobę wykonującą takie prace, przez parę dni miałem pracownika ale okazał się nie mieć wystarczającej umiejętności do pracy, biorąc pod uwagę że miałem dopiero 20 lat i bez samochodu i prawa jazdy ( do teraz nie mam) było bardzo ciężkie kierowaniem prac wykończeniowych gdyż byłem zmuszony wydawać spore pieniądze na taksówki by zapewnić materiały do bieżących prace po 3 wykończeniu zrezygnowałem .pewnie zadasz pytanie czemu pracownik ?
Nie wiem czy już słyszałeś o wspaniałym człowieku takim jak Robert kiyosaki który otworzył ludziom szeroko oczy na przepływ pieniądza i podział mentalnie ludzi , jeśli jesteś na szczycie piramidy Maslowa za pewne zgodzisz się z Robertem kiyosaki że gdyby dać pieniądze żebrakowi a odebrać milionerowi cały majątek, po czasie biedak został by dalej biedakiem a bogacz stał się bogaty. gdyż myśli on jak milioner a biedak myśli jak biedak, proste... oraz piękny zapis podziału ludzi mentora kiyosakiego na pracownika/samozatrudnionego/właściciela biznesu/inwestora . nie chciałem należeć do grupy pracowników by pracować dla bogacenia się pracodawcy ( do dnia teraźniejszego nie pracuje dla pieniędzy i tworze własny system zarabiania) samozatrudniony hmm no tak przez chwile byłem …..(chociaż zatrudniłem osobę inną) bardzo Ciężko było się przełamać by wziąć w swoje ręce brzemię odpowiedzialności i motywacji. Przy zbieraniu zleceń na wykończenia pomógł mi system wizualizacji gdyż wizualizowałem jak podchodzę do klienta wyceniam oraz podpisuje wyczekaną umowę, czułem szczęście i ekscytacje z podpisanej umowy z klientem (w myślach). Zakładałem kotwice które sprawiały że odczuwałem mniejszy strach przed odrzuceniem. jeżeli jeszcze nie wiesz jak zakładać sobie skuteczne kotwice czyli zapamiętanie stanów emocjonalnych przez uruchomienie za pomocą dotyku, to zaraz pośpieszę z wyjaśnieniem .
Jest to wywołanie pożądanego stanu we własnym umyśle i zapuszczenie kotwicy w szczytowym stanie pożądanym np. przez dotknięcie w jakiś punkt na ciele, który sprawi zapamiętanie tego stanu emocjonalnego z możliwością uruchamiania go w tobie w najlepszym i pożądanym przez Ciebie momencie przez dotyk w to miejsce. Gdy zrezygnowałem z firmy remontowej przez chwile zostałem samozatrudniony, malowałem raczej grawerowałem na nagrobkach portrety chrystusków to przez chwile dawało mi na tyle pieniędzy by opłacić firmę księgową i na bardzo minimalne potrzeby własne (czasami), nie mówię tu o takich jak opłacenie mieszkania czy jedzenie bo by nie starczyło funduszy więc, to na szczęście jest jeszcze pozostawione na głowie rodziców za co jestem im ogromnie wdzięczny chciałem dostosować się do cytatu Jack welch-a „zmień się zanim będziesz musiał” dlatego cały czas próbowałem osiągnąć zarobek wygenerowany przez moje aktywne ruchy i pomysły co najmniej na początek 1000 zł miesięcznie by później systematycznie powiększać miesięczny dochód. Biorąc pod uwagę że sezon na chrystuski jest tylko w lecie teraz nie mam możliwości zajmowania się nimi a po drugie nie chcę, bo wtedy sprzedaje swój czas pracując za pieniądze około 5h za określoną kwotę hmm ograniczenie .. Prawda?…
W duchu przedsiębiorczości otworzyłem kolejny rozdział w Firmie www.aniolgrobow.pl cmentarzkrakow.pl opiera się na dbaniu, czyszczeniu, zapalaniu świec, kładzeniu kwiatów na grobie, robieniu zdjęcia i wysyłaniu go do osoby chętnej za to zapłacić. Wrrr ani jednego odzewu … W szkole uczą nas że mamy nie popełniać błędów ,jeśli ktoś się pomyli może zostać wyśmiany bądź dostać jedynkę, za źle wykonanie zadania zostać ukaranym. Popatrz się ile spotkałem porażek nie udanych biznesów ,ale czy się poddałem ? Nie! Idziemy dalej sezonowy handel świeczkami przy cmentarzu na wszystkich św. (jednorazowy zaszczyk gotówki) wpadłem na genialny pomysł na każdej siatce na świeczki nalepiałem kartkę 10x5 z napisem opieka nad grobami i adres strony plus porozdawałem darmowe siatki sąsiadom. yupi odkryłem kolejny pomysł który nie działa, już jestem coraz bliżej do odkrycia sposobu na wolność finansowej. Ok idziemy dalej ….
Otwarcie sklepu z artykułami do dezynsekcji dezynfekcji i deratyzacji . opierało się to na wystawianiu produktów z Brosa na allegro i czekaniu na odzew od strony klientów oraz zakup u hurtowników by wysłać do klientów. Jak szybko zacząłem, tak szybko skończyłem. Ceny między towarem kupnym a sprzedanym były tak niewielkie że musiałbym mieć wielkie zamówienia (chyba od hurtowni by muc wbić się w ten rynek). Porażka .Tak była by to porażka dla osoby która nie ma pojęcia o dążeniu do doskonałości i osiąganiu sukcesów, ja wole to nazwać informacją zwrotną, czyli podejść do tego od strony że się to nie opłaca oraz wymyślać inne sposoby. Jak to ktoś mądry powiedział „nie istnieje porażka bo nie ma porażek są tylko informacje zwrotne” mówię sobie „Mateusz bój się boga twoje długi rosną a ty nic nie zarabiasz cały czas się pogrążasz!!!” Hmm.. to że się pogrążam tylko motywuje mnie do szukania intensywniej nowych działających rozwiązań i myślenia jak tu odtworzyć dobrze zarabiającą korporacje,a bać się boga? ..nie musiałem gdyż powtarzam sobie słowa „Jeżeli bóg ze mną, któż przeciwko mnie” i tak z bogiem idę dalej ... Pierwszy wspólnik biznesowy , wizje zwycięstw, wizje dużych pieniędzy, jasny obraz firmy, myśli i motywacja napędza entuzjazm i radość z wiary w to co się robi, otóż otwieramy sprzedaż produktu wspólnika. Jest to system zarządzania treści instalowany na serwerze daje możliwość zaprezentowania swojej strony w internecie www.poldev.pl . (zlecenie przyjęte przez wspólnika przed wejściem w współprace jest www.kwitnacemagnolie.pl) jest to strona internetowa oparta na CMS-ie i oddana w pełni do użytku klienta, który może zalogować się na swoje konto i zmienić opisy galerie itp. ogólny zarys tej firmy w przyszłości ma wyglądać następująco. Kwitną agenci prezentujący system zwiększający świadomość firmy właścicielom przedsiębiorstw, zatrudniani przez osoby opiekujących się daną grupą agentów (z założoną własną działalnością) z podpisanymi umowami o przekazanie zleceń naszej Firmie w której programiści i graficy wykonują piękne strony dla przedsiębiorców. Agenci prezentujący oferowany produkt w przyszłości będą mieli ułatwione zadanie po wdrożeniu projektu Callcenter. oraz po wejściu z projektem w inne kraje. Tworzę rozpoczęcie sprzedaży produktów na razie na początkowym poziomie. Lecz mija dopiero rok od założenia firmy , przy wieże na opóźnioną gratyfikacje pozwalam sobie na niepłacenie np.: za firmę i inne rzeczy gdyż jeszcze nie mam finansów oraz wiem że w niedalekiej przyszłości będę mógł oddać z wskazanym procentem jaki naliczą sobie inne firmy. Teraz powiedz jak bardzo Cię zdziwię jeśli powiem Ci że to jest tylko rok z życia ? a mam aktualnie 21 lat czy wyobrażasz sobie osobę z biednej rodziny desperacko chcącej wyrwać się z getta biedy, wyznaczająca cele i dążąca z determinacją do nich ? jeśli potrafisz sobie wyobrazić to wyobrażasz sobie właśnie mnie, mającego plany ,cele i chęć .hmm ale zapadającego się w dół finansowy co miesiąc coraz to większy dołek gdyż konta bankowe zostały obciążone kwotami ujemnymi przez niepłacenie za firmę, co sprawiło zamknięcie sklepu oraz wpłacanie na konto przez klientów pieniędzy za towary zakupione, które nie mogę wypłacić gdyż niweluje mi się tylko zadurzenie firmy.
Oraz Ci którym zapłaciłem za nieskuteczną reklamę upominają się o zapłatę ( cieszę się że skorzystałem z niektórych ofert, bo daje to tylko informacje zwrotną czyli wyciągnięcie wniosków że jest ona nieskuteczne i nie warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki ) mogłem dać porażce zwyciężyć, i zacząć pracować za pieniądze bądź mogłem trwać przy jednym nieopłacalnym biznesie ale wybrałem rozkwit i dążenie do wyznaczonych celów!! Słyszałem takie powiedzenie „Głupotą jest robić w kółko to samo i oczekiwać innych rezultatów” więc krążę po świecie z otwartą głową na interesy, lecz jak mówiłem rok mija sam wykup domen kończy swoją kadencję, która jest ograniczona czasem, a tu muszę inwestować w nowe lepsze pomysły, nie będę tutaj pisać o życiu prywatnym oraz że nie stać mnie nawet na piankę do golenia, więc powiem że kiedyś ustaliłem sobie cel wyższy który wiem że będę musiał spełnić. W fragmencie tego tekstu jak sobie dobrze przypominasz był ciekawy fragment o biednym człowieku i bogatym oraz ich odmiennym myśleniu, w słowa „by być bogatym musisz myśleć jak bogaty”, obiecałem sobie nie inwestować w biedę biednych (może zabrzmiało Ci to bardzo drastycznie ) ale, tak naprawdę ma to nieco inne przesłanie obiecałem sobie inwestować w naukę biednych jak stać się bogatymi, czyli pozwolić biednym wyjść z getta biedy i niedostatku w świat lepszej przyszłości finansowej ,oczywiście są ludzie potrzebujący pomocy, biedni w różnych chorobach słyszałem o osobach zarabiających wielkie ilość pieniędzy ale nie będących w harmonii duchowej , miłosnej, ich związki marnieją i to nie jest bogactwo oraz są ludzie duchowni, za to chorzy i bez grosza to też nie jest bogactwo ani harmonia i to oni dostaną ode mnie wsparcie finansowe.
O miłości do bliźniego tu nie wspomnę bo w biedzie zauważa się przyjaciół i kochającą rodzinę oraz szacunek dla rodziców gdy patrzy się jak sobie żyły wypruwają by oddać synowi, córce kawałek nieba, mażąc tylko skrycie w głębi siebie o takich małych sprawach jak życie co najmniej w średniej klasie . postanowiłem sobie że codziennie będę wdzięczny za to co mam za to co osiągnąłem gdyż nie wielu jest 21 latków którzy mają osiągnięcia i doświadczenia aż takie biznesowe i właśnie to daje mi siłę i wiarę w to co robię. Często wizualizuje sobie czekające na mnie wyzwania. Wierzę w to co robię i znajduje rozwiązania, więc mam prośbę, ale tylko do tych osób którzy są na szczycie i wolni finansowo o wspomogę na realizacje celów, zbiórka końcowa 10 tys. a w zamian w przyszłości przekażę podwojoną kwotę ludziom potrzebującym wsparcia finansowego i może opowiem tę historie, oraz według życzenia będę informował o przebiegu prac jakie włożyliśmy na rozwój firmy. Nr bankowy. 09 1140 2004 0000 3702 6763 0424 (nie pragnę pomocnej dłoni od ludzi ciężko pracujących i oddających swój czas za pieniądze). Czy wiecie że najczęściej podziwiane u ludzi jest nastawienie które sprawia że jest się takim a nie innym człowiekiem, bardzo ważne w życiu każdego z nas jest wiara w to co się robi, oraz jeżeli masz do tego pozytywne nastawienie to osiągniesz dużo więcej a niżeli pesymista!!! A co by się stało gdyby dodać do pozytywnego nastawienia usunięcie ograniczeń?? Wielu z nas ma ograniczenia w stylu „to jest nie wykonalne” , „tego nie da się zrobić” wiele osób widzi tylko ograniczenia cyt. ”wszyscy wiedzą że tego nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to robi.” A co by się stało gdyby do tego dodać wizje swoich przyszłościowych wyzwań i zacząć przeżywać pożądane sytuacje jakie Cię spotkają jako ekscytujące wizje oraz co się stanie gdy dodamy do tego wypisywanie i wyznaczanie celów i podzielimy je na mniejsze składowe bardziej realne do wykonania? A gdyby jeszcze do tego dodać pozytywne nastawienie i ufne oczekiwanie i wierzenie w realizacje celu to będzie brakowało tylko optymizmu miłości dla siebie, uśmiechu pasji, radości, ekscytacji, wdzięczności.
Czy taki człowiek z takim nastawieniem może się liczyć z porażką czy raczej sukcesem ?? Życzę Wielkich sukcesów i harmonii życiowej oraz zastanowienia się co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, co byś chciał dokonać. W drogę ruszaj zrób ten pierwszy krok !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
jjusti18

PostWysłany: Piątek, 24 Listopad 2017, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś wypalił się zawodowo, nie ma motywacji to ja znam świetny blog jak osiągnąć sukces w biznesie . Czasami proste metody potrafią zdziałać cuda. Motywacja jest bardzo ważna w naszym życiu, bo to ona daje nam chęci i siły do działania, do spełnienia swoich celów. Sama jakiś czas korzystałam z porad tego blogu i teraz mogę się poszczycić świetną pracą oraz wieloma innymi aspektami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Ogłoszenia drobne (i duże) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: