Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki
Inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne, waluty, giełdy zagraniczne, towarowe i inne rynki. Rozmowy: spółki giełdowe, finanse, konta bankowe, lokaty i obligacje skarbowe. Miejsce dla każdego inwestora.

Zapraszamy na:    
Trudo selekcjoner aukcji  
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja    ProfilProfil   PWPW   ZalogujZaloguj 
Kredyt na mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Banki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MsKonsternacja

PostWysłany: Poniedziałek, 14 Styczeń 2013, 16:02    Temat postu: Kredyt na mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem, jak się poruszać po forum. Jestem właścicielką mieszkania, w które trzeba by włożyć kilkanaście tys. w remont. Zastanawiam się nad kupnem nowego, większego. Nie wiem co mam zrobić. Chcę wziąć kredyt hipoteczny. Przypuszczam, że obecne mieszkanie stanowiłoby zabezpieczenie. I tu pytanie. Czy mieszkanie wyremontowane będzie miało znaczenie jako zabezpieczenie czy też nie warto ponosić kosztów z powodu znikomej różnicy w zabezpieczeniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
oli

PostWysłany: Piątek, 15 Luty 2013, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy hipotecznym może być zabezpieczeniem nowe mieszkanie , pytanie czy masz zdolność kredytową co od konkretów to warto użyć kalkulatora kredytowego Kalkulator Pożyczek hipotecznych [/url]

akcje

tanie książki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felicja

PostWysłany: Czwartek, 14 Marzec 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jak dla mnie ten remont to kwestia do mocnego zastanowienia się. Na pewno miałby on wpływ na cenę sprzedaży czy cenę wynajmu ale w przypadku nowego mieszkania może stanowić znikome zabezpieczenie. radziłabym pójść do 2,3 doradców hipotecznych i się dowiedzieć szczegółów.
annir

PostWysłany: Niedziela, 22 Czerwiec 2014, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o tym, aby nowe mieszkanie, jak najszybciej ubezpieczyć (dość często o tym zapominamy i skupiamy całą uwagę na urządzaniu).
asokalski

PostWysłany: Poniedziałek, 25 Sierpień 2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale lepiej miec cos wlasnego. Moim zdaniem lepiej płacic bankowi niz jeszcze włascicielowi.

A co do wykonczania to postawic mury dzis nie jest problemem i pewnie wiekszosci osob byloby stac. Dzialka i wykonczenie ....
Powrót do góry
Konrrad

PostWysłany: Środa, 24 Wrzesień 2014, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie to nie problem,mozna szybko wyszukac korzystne na kalkulatorze jak ten http://cuk.pl/dom_i_mieszkanie
Powrót do góry
Alicja

PostWysłany: Środa, 22 Październik 2014, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny ten kalkulator, przeliczylam orientacyjnie i wychodzi na to ze moge miec tansze ubezpieczenie . Musze sie przejechac do tego CUK.
Powrót do góry
Konrrad

PostWysłany: Niedziela, 30 Listopad 2014, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polise to w Cuk przez internet zamowisz.
Powrót do góry
Jankowiak

PostWysłany: Poniedziałek, 22 Grudzień 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicja napisał:
Fajny ten kalkulator, przeliczylam orientacyjnie i wychodzi na to ze moge miec tansze ubezpieczenie . Musze sie przejechac do tego CUK.

Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że te kalkulatory nie zawsze działają poprawnie i na to trzeba zwrócić uwagę. Ostatnio przeglądałem kredyty hipoteczne na forum Monetto i wcześniej też używałem kalkulatorów i nie każdy bank na podobne przeliczniki więc to nie zawsze jest takie proste. Tak czy inaczej z kalkulatorów jak najbardziej warto korzystać bo są po prostu pomocne.
Powrót do góry
Przems

PostWysłany: Czwartek, 1 Styczeń 2015, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrrad napisał:
Ubezpieczenie to nie problem,mozna szybko wyszukac korzystne na kalkulatorze jak ten http://cuk.pl/dom_i_mieszkanie

Zobacze moze mi taniej wyliczy niz mam teraz Smile
Powrót do góry
Konrrad

PostWysłany: Niedziela, 1 Luty 2015, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzac.Ja na samym oc auta zaoszczedzilem ponad 300 zl , tylko dzieki temu ze porownalem sobie ceny polis na tym kalkulatorze.
Powrót do góry
akisz

PostWysłany: Czwartek, 19 Luty 2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos kilka lat meczy sie ze splata kilku kredytow to polecam skonsolidowac je w jeden. Bedzie taniej i wygodniej placic jedna rat.

Ostatnio zmieniony przez akisz dnia Poniedziałek, 4 Maj 2015, 12:18, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Przems

PostWysłany: Poniedziałek, 23 Luty 2015, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrrad napisał:
Warto sprawdzac.Ja na samym oc auta zaoszczedzilem ponad 300 zl , tylko dzieki temu ze porownalem sobie ceny polis na tym kalkulatorze.

U mnie wyszlo troche mniej ale i tak mi sie oplacilo, tak ze od wczoraj mam w koncu tansze Oc. Liczylem tez na innych , ale jednak te kalkulator cuk wyszukal mi najtansza polise.
Powrót do góry
Alicja

PostWysłany: Środa, 4 Marzec 2015, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrrad napisał:

To spora suma przynajmniej jak dla mnie...
Powrót do góry
Przems

PostWysłany: Niedziela, 5 Kwiecień 2015, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena jest najwazniejsza.Poza tym w cuk zyskujesz tez bonus- pakiet darmowych porad prawnych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Banki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: