Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki
Inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne, waluty, giełdy zagraniczne, towarowe i inne rynki. Rozmowy: spółki giełdowe, finanse, konta bankowe, lokaty i obligacje skarbowe. Miejsce dla każdego inwestora.

Zapraszamy na:    
Trudo selekcjoner aukcji  
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja    ProfilProfil   PWPW   ZalogujZaloguj 
Sprawdzony prawnik z Warszawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hart555

PostWysłany: Piątek, 26 Luty 2016, 16:10    Temat postu: Sprawdzony prawnik z Warszawy Odpowiedz z cytatem

Heja wszystkim Smile

Szukam sprawdzonego prawnika z Warszawy. Jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Jakiś prawnik z Warszawy jest np. tutaj. Co o tym sądzicie? A może jesteście w stanie doradzić coś od siebie?
Reklama
fulia

PostWysłany: Poniedziałek, 6 Luty 2017, 18:59    Temat postu: skuteczny prawnik Odpowiedz z cytatem

Witam, niestety nie znam żadnego dobrego z Warszawy ale również potrzebuję. Tyle, że nie w Warszawie, a w Krakowie. Słyszałam, że ta kancelaria jest bardzo skuteczna: http://bartoszuk.com/. Czy ktoś z Was był ich klientem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisek

PostWysłany: Czwartek, 23 Marzec 2017, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest tez adwokat Jastrzebie Zdroj prawo rodzinne Smile Sprawdzcie sobie jego oferte Smile
Adamila021

PostWysłany: Sobota, 13 Maj 2017, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kancelaria dąbrowa górnicza to miejsce gdzie mozecie uzyskac kompleksowa pomoc prawna, w chyba kazdej galezi prawa. Wiec jezeli jestescie ze Slaska i okolic to polecam zglosic sie do tych doswiadczonych prawnikow.
Powrót do góry
Marikaa05

PostWysłany: Piątek, 19 Maj 2017, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej sprawie bardzo pomogl artykul‚ http://zaufanyprawnik.pl/jak-skutecznie-walczyc-z-nieuczciwym-pracodawca-poradnik-dla-pracownikow kancelarii prawnej Zaufany Prawnik. Dzieki temu nie musialam nawet zatrudniac kancelarii. Przy okazji zerknelam na ich oferte i widzialam, ze oferuja oni profesjonalne usluugi prawne. Moze tam poszukacie pomocy?
Powrót do góry
majaturchan

PostWysłany: Poniedziałek, 14 Sierpień 2017, 8:17    Temat postu: Fachowa pomoc prawna w Krakowie i Dąbrowie GĂłrniczej Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ten temat przerodził się nie tylko w kompendium wiedzy na temat dobrych kancelarii w Warszawie, ale również w innych miastach. Ja ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Panu Łukaszowi Słocie i jednocześnie zarekomendować go jako rzetelnego partnera w kwestiach prawnych. Z usług kancelarii można skorzystać w dwóch miastach: w Krakowie i w Dąbrowie Górniczej, pełen zakres usług można znaleźć tutaj http://slotakancelaria.pl/uslugi.
Powrót do góry
Laura33

PostWysłany: Piątek, 22 Wrzesień 2017, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak naprawde dobre kancelarie prawnicze znajdziemy w calej Polsce. Przykladem moze byc tutaj chociazby ta, ktora prowadzi Adwokat Marcin Galazka . Mozna tam uzyskac wsparcie w zakresie roznych dziedzin prawa, w tym chociazby prawa rodzinnego czy tez wekslowego. Jednoczesnie klienci tej kancelarii moga liczyc nie tylko na najwyzsza jakosc obslugi, ale rowniez duze doswiadczenie pracujacych tutaj adwokatow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kaliner2

PostWysłany: Niedziela, 24 Wrzesień 2017, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinieneś po znajomych popytać.
Miazszy378

PostWysłany: Środa, 27 Wrzesień 2017, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony prawnik - są lepsi i gorsi ale ogólnie zawsze wygląda to dość podobnie niestety :/.
Krisiti90

PostWysłany: Środa, 10 Styczeń 2018, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli interesujecie sie tematyka prawa to zajrzyjcie na strone http://kruczek.pl Jest to portal na ktorym zamieszczane sa nowinki ze swiata prawa oraz wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych artykulow dotyczacych spraw ktore moga sie wam na co dzien zdarzyc i oczywiscie opisane jak sobie z nimi poradzic
Powrót do góry
dago1990

PostWysłany: Czwartek, 11 Styczeń 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tacy sami...
pikipiki

PostWysłany: Piątek, 26 Styczeń 2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z usług kancelarii prawa pracy i wszystko było super. Zawsze konkretnie, profesjonalnie i po ludzku. Ja byłem z wyboru mega zadowolony.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czwartek, 29 Marzec 2018, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie jezeli chodzi o pomoc prawna to najlepiej zglosic sie do Kancelarii Prawnej Tomasza Hilarowicz. Wlasnie znajoma mi polecila ich, poniewaz mam teraz troche problemow z zadluzenie i znalazalam na ich stronie pomoc nawet w tym zakresie http://kancelariahilarowicz.pl/dla-firm/sprawy-oddluzeniowe . Mysle, ze w najblizszym czasie sie do nich zglosze. Wydaje mi sie, ze u nich otrzymam profesjonalnego wsparcia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: