Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki
Inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne, waluty, giełdy zagraniczne, towarowe i inne rynki. Rozmowy: spółki giełdowe, finanse, konta bankowe, lokaty i obligacje skarbowe. Miejsce dla każdego inwestora.

Zapraszamy na:    
Trudo selekcjoner aukcji  
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja    ProfilProfil   PWPW   ZalogujZaloguj 
Nowy biznes
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Spożywczy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tysiacroz

PostWysłany: Poniedziałek, 27 Luty 2017, 10:46    Temat postu: Nowy biznes Odpowiedz z cytatem

Czy opłaca się jeszcze inwestować w nową markę? czy jest szansa wybicia się bez astronomicznego budżetu?

--
logistyka studia warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
elabarbara

PostWysłany: Poniedziałek, 1 Maj 2017, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprobowac z nowym biznesem. Ja tez mam obawy mimo to moja dzialalnosc dotyczy branzy sprzatajacej. Chce miec wlasny biznes dlatego podjelam decyzje ze otworze firme sprzatajaca Smile lokal juz mam wynajety,sprawy urzedowe prawie zalatwione ale jeszcze rozgladam sie za srodkami czystosci np: czysciwo,plyny do mycia,papier toaletowy,reczniki papierowe to sa niezbedne ale jeszcze nie wszystkie rzeczy Smile znalazlam fajny sklep maja praktycznie wszystkie produkty https://www.higiena.net.pl/produkty/systemy-higieniczne/reczniki-papierowe,2,9695 i zdecydowana jestem by tutaj zrobic zakupy.
Powrót do góry
DanielaMT77

PostWysłany: Środa, 21 Czerwiec 2017, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciezko z czyms takim, chyba ze chcesz oferowac uslugi a nie produkty. Mozesz tez sprobowac otworzyc piekarnie czy cukiernie pod wlasna marka. Jedynie co bedziesz mial nie swojego to produkty i wyposazenie ale o to juz zadba odpowiednia hurtownia cukiernicza
Powrót do góry
Marikaa05

PostWysłany: Czwartek, 29 Czerwiec 2017, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli masz dobra reklame i budzet przede wszystkim to zawsze masz szanse w internecie. Przykladem moze byc sklep alani, ktory od zera stal sie nagle wielka marka, nie chce juz mowic czemu tak sie stalo, no ale stalo sie - da sie Very Happy Jezeli bedziecie otwierac biznes polecam dbac o wygode klienta, to jest najwazniejsze chyba. Pomoc w tym moze system mikroplatnosci MyBill SMS Premium, bardzo szybkie i bezpieczne platnosci za pomoca SMSa
Powrót do góry
Adamila021

PostWysłany: Czwartek, 6 Lipiec 2017, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nowa marke pochlonie ogrom pieniedzy. Nie dosc ze musisz zadbac o profesjonalne produkty, sama firma tez musi byc na najwyzszym poziomie, musisz wynajac np. konsultantow technologicznych http://sidgroup.pl/ by poprowadzili ja przez swiat it. Jeszcze wiecej trzeba wydac na reklame. wiec przygotuj sie na ogromne koszta.
Powrót do góry
AnnaMarie711

PostWysłany: Poniedziałek, 24 Lipiec 2017, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze wszystko jest do ogarniecia:) Trzeba jednak dopiac wszystko na ostatni guzik i liczyc na troszke szczescia na rynku. Ja wlasnie probuje sie z tym przebic i obecnie zastanawiam sie nad operatorem dla firmy. Chyba najlepsza oferte internetu i telefonii komorkowej ma T-mobile http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-krakow bede miala duzo pracownikow wiec jest to bardzo wazny aspekt.
Powrót do góry
AdamMilne

PostWysłany: Piątek, 11 Sierpień 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I really like this discussion. This is an informative and interesting post, so I think it is very useful and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you have made in writing this article.
Jessicaaleson

PostWysłany: Czwartek, 31 Sierpień 2017, 13:08    Temat postu: New business Odpowiedz z cytatem

It merits attempting with another business. I additionally have worries about my action in the cleaning business. I need to have my own particular business, so I settle on the choice from the cleaning organization Smiley I have leased office, the workplace is practically settled, Do my Essay UK yet despite everything I glance around for cleanliness, for example, cleanliness, washing fluids, tissue, paper towels are for the most part essential yet not everything Smile I found a pleasant shop have basically all items
Powrót do góry
Twarzok

PostWysłany: Poniedziałek, 4 Wrzesień 2017, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można, musisz mieć lepsza jakość niż konkurencja
adammaj

PostWysłany: Niedziela, 10 Wrzesień 2017, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można sie wybić ja najbardziej,a le trzeba miec na to dobry pomysł. U mnie dało rade, ale było trudno, teraz już mam swoje zaplecze, ostatnio zacząłem też korzystać z księgowościw Lublinie żeby troche sobie odjąć pracy.
Powrót do góry
Fionnka009

PostWysłany: Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze jest to dosyc ryzykowna rzecz ale moze sie oplacic. Musicie spore koszty wydac na reklame i marketing. To bedzie najwazniejsza rzecz. Polecam szczegolnie zaistniec w internecie. Mozecie skorzystac przy takiej usludze z opcji serwera dedykowanego http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany gwarantujacego bezpieczenstwo i obsluge wielu witryn
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Środa, 27 Wrzesień 2017, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce tez zakladac wlasna firme i bardziej mysle pod katem sklepu z AGD/ RTV do tego chce wykorzystac uslugi kurierskie, ktore znalazlam tutaj - https://www.e-speedpak.net/tanie-palety-dpd . To profesjonalna firma i mozna zakupic u nich nawet palety, a do tego rodzaju sprzetu bedzie to z pewnoscia potrzebne. Co wazne slyszalam, ze nalezycie dbaja o paczke zeby sie nie uszkodzila w trakcie transportowania. Wedlug mnie to swietna opcja.
Powrót do góry
Narcjusz

PostWysłany: Poniedziałek, 2 Październik 2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No warto przejść taki kurs.
moniska

PostWysłany: Sobota, 7 Październik 2017, 9:27    Temat postu: warto Odpowiedz z cytatem

Sadze, ze tak, jak najbardziej. Trzeba miec tylko dobry plan i pieniadze na rozruch. Warto tez uczestniczyc w takich spotkaniach biznesowych jak Europejskie Forum Gospodarcze - Lodzkie 2017. Forum jest darmowe, a moze pomoze w rozkrecenu firmy. ?
Powrót do góry
Wiktor2

PostWysłany: Piątek, 27 Październik 2017, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najmniejszych nakladow wymaga sklep internetowy. Unikamy wszystkich kosztow, ktore ponosi firma lokalna. Warunkiem sukcesu jest dobra jakosc oferowanych produktow i sklep przyjazny dla klienta. Na pewno ten warunek spelniaja sklepy magento zalozone przez firme Aurora Creation. Do tego daja pelna kontrole nad wyglaem sklepu, funkcjonalnoscia i zawartoscia. I co najwazniejsze, te sklepy ciagle sie rozwijaja, nadazajac za rozwojem rynku. Ciagle pojawiaja sie nowe udoskonalenia, dodajac nowe opcje do systemu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Giełda, inwestowanie w akcje, fundusze inwestycyjne i inne rynki Strona Główna -> Spożywczy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: